آگهی» سفر به پاریس

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

برای سفر به هر نقطه از اروپا این به قاره ی سبز اولین قدم گرفتن وقت سفارت از کشور مقصد میباشد ، ارائه مدارک باید بیش از دو ماه پیش از سفرتان از طریق تلفن از ما وقت بگیرید و پس

از ارائه مدارک طی زمان معین طول میکشد که به شما کانفرمتان را بدهند و متوجه شوید که وقت سفارت شما چه زمانی است ،

سفر نامه پاریس :

مراحل پیش از سفر به فرانسه چیست ؟

برای سفر به پاریس مهمترین مرحله بدلیل حجم بالای درخواست ها اول گرفتن وقت سفارت فرانسه است و پس از آن تهیه ی مدارک  ، مصاحبه وگرفتن ویزا میباشد .

پایتخت کشور فرانسه چگونه شهری است ؟

پاریس با 105 کیلومتر مربع حدود 45 میلیون نفر بازدید کننده بطور سالانه داره و موزه ها، پارک ها و ساختمان های تاریخی زیادی در پاریس وجود داره. جالبه بدونید سازمان مشهور یونسکو هم در پاریس مستقره !

پس از ورود به فرانسه چه چیزی در انتظار شماست ؟

وقتی وارد مرکز شهر پاریس می شوید، انگار در میادین شلوغ تهران هستید !!! تو این شهر از  نظم و انضباط در رانندگی خبری نیست. چراغ سبز و عابر پیاده و تابلوهای راهنمایی رانندگی واسه مردم پاریس اصلا معنا نداره ! به همین دلیل واسه ما ایرانیها زندگی تو پاریس می تونه خیلی راحت باشه!!!! همه جا شلوغ و پر رفت و آمد،

فرانسه کشور مهمان نواز توریسیت ها !

انسانهایی از تمام دنیا اونجا جمعند! یه نظر میاد تعداد سیاه پوستان در این شهر از فرانسویها خیلی بیشتره، بعد از نژاد آفریقایی هندیها و ترکها هستند که تو این شهر رکورد جمعیت خارجیها را شکوندن! این سه گروه تو این شهر دیگه صاحبخونه شدن و بقیه شهر هم پر از خارجیه، از هرجای این دنیا که فکر کنید اونجا جمعند، عراق، ایران، چین، ژاپن، آمریکا، ....

همچنین پارت ویزا شما را در گرفتن وقت سفارت ایتالیا در سریع ترین زمان ممکن و بدون پیش پرداخت یاری مینماید

از نکات جالب توجه در پاریس اینه که اینجا هم مردم مثل آلمان هرجا گیرشون بیاد می دوند و ورزش می کنند و حتی وسط خیابونهای شلوغ می تونید آدمهایی را ببینید که دارند می دوند اگر قصد سفر به کشور آلمان را دارید مجموعه پارت ویزا شما را گرفتن وقت سفارت آلمان یاری خواهد کرد .

فرانسه کشور حامی انرژی های پاک!

تو این شهر در هر خیابانی ایستگاه دوچرخه هست که می شه با انداختن سکه در دستگاه مربوطه یکی از دوچرخه ها رو بردارید و تا هرجای شهر که خواستید ببریدش و بعد در یک ایستگاه دیگه هر ایستگاهی که دلتون بخواد دوچرخه را رها کنید.

در فرانسه از دوچرخه استفاده دیگه ای هم می شه. یکی از وسایل نقلیه عمومی تو این شهر دوچرخه هاییه که یه اتاق روش گذاشتن و راننده های خانم و آقا وظیفه راندن آن را بر عهده دارند و یک یا دو مسافر تو کابین دوچرخه می نشینند و مناظر اطراف را می بینند.

این روش از گشت گزار در کشور یونان هم بسیار مرسوم است اگر قصد وقت سفارت یونان را در سریع ترین شکل ممکن دارید ، مجموعه پارت ویزا شما را در این امر یاری مینماید ،

سفر به پاریس و پیاده روی های بدون خستگی !!

ای خیابان شانزه لیزه ، یه خیابونه خیلی طولانی که همه تو این خیابون فقط پیاده روی می کنند و به بهانه دیدن ویترین مغازه ها که معروفترین مارکهای دنیا رو سردرشونه، فقط راه می رن و راه می رن !

 

 

 

درباره کارران

وب سایت کارران به طور خلاصه نقطه اتصال کارفرمایان ساختمان به استادکاران، پیمان کاران، طراحان و ارائه کنندگان محصولات ساختمان است. 

(کارران در لغت به معنی کارگزار و پیشکار میباشد که به نوعی بیان کننده ی پلتفرم کاری سایت نیز میباشد)

Search