2. آگهی ویژه (همراه با هزینه)

آگهی های ویژه به دو شیوه می باشند:
ویژگی طلایی
شماره و مشخصات تماس شما به صورت مستقیم در سایت نمایش داده می شود و مخاطبین میتوانند با شما به صورت مستقیم تماس بگیرند. در این حالت شما ملزم به پرداخت کارمزد بازاریابی نیستید.
نکته: در صورت تمایل میتوانید گزینه "همکاری با استادکار" را هنگام درج آگهی فعال نمایید تا ما کارفرمایان و مشتریان خود را به شما معرفی نماییم تا علاوه بر مزیت آگهی ویژه، از مزایای بازاریابی ما نیز بهره مند گردید. (در صورتی که مخاطب از طرف ما معرفی گردد مانند آگهی رایگان شما ملزم به پرداخت کارمزد بازاریابی میباشید(
ویژگی نردبان
در این حالت با پرداخت هزینه آگهی شما بالاتر از آگهی های رایگان قرار میگیرد
نکته: در صورت عدم فعال سازی طرح "طلایی" آگهی شما بدون نمایش مشخصات فعال میگردد.

1. کاملا رایگان

آگهی شما در کارران به صورت کاملا رایگان درج میگردد. ولی مشخصات تماس شما در سایت نمایش داده نمی شود و مخاطبان و کاربران به صورت مستقیم با ما تماس میگیرند. پس از آن ما با شما تماس گرفته و کاربر را به شما ارجاع میدهیم و در این خصوص درصدی را به عنوان کارمزد بازاریابی از شما اخذ می نماییم (معمولا 15درصد). کارران در خصوص معرفی مخاطبان به شما اختیار کاملا دارد. اولیت ما در انتخاب استادکاران، تولیدکنندگان و پیمانکارانی میباشد که:
  1. رزومه کامل به همراه نمونه کار و محصول مناسبی در بخش توضیحات و تصاویر اگهی درج نموده باشند
  2. حسن عملکرد آنها تایید شده باشد (پرداخت کارمزد بازاریابی را در پروژه های قبلی انجام داده باشند و مخاطبان رضایت مندی مناسبی در خصوص هزینه ها و کیفیت محصول و یا خدمات داشته باشند

درباره کارران

وب سایت کارران به طور خلاصه نقطه اتصال کارفرمایان ساختمان به استادکاران، پیمان کاران، طراحان و ارائه کنندگان محصولات ساختمان است. 

(کارران در لغت به معنی کارگزار و پیشکار میباشد که به نوعی بیان کننده ی پلتفرم کاری سایت نیز میباشد)

Search