تعمیرگاه مجاز مرکزی سما سرویس

افزودن به پسندها
0.00 (0 رای)
تعمیرگاه مجاز مرکزی سما سرویس
شماره تماس 021-26141536
نام شرکت یا شخص: سما سرویس

توضیحات

به تعمیر کولر گازی نیاز دارید ؟

تعمیر کولر گازی و پکیج یکی از معذلاتی است که هر ساله در یک زمان مشخصی به دلیل تغییرات آب و هوا به آن نیاز داریم . و بسیاری از مواقع به دلیل ذیق وقت تعمیراتمان را به دست افراد غیر متخصص میسپاریم . و در این شرایط علاوه بر هزینه ی مبلغی بالا همچنان مشکلات ما همچنان مستدام است .

کارران به عنوان یک تیم تخصصی در زمینه ی خدمات ساختمانی به شما پیشنهاد میکند اگر خواستار تلبستانی خنک و زمستانی گرم و مطبوع در کانون گرم خانواده خود هستید همواره به دو توصیه ی زیر عمل کنید :

سرویس کولر گازی خود را به موقع انجام دهید :

از آنجایی که کولر گازی شما در معرض گرد و خاک قرار دارد برای افزایش راندمان کولر گازیان و همچنین کاهش مصرف برق سالانه یکبار مجددا آن را سرویس کنید .

تعمیرات خود را به تکنسینی کارآزموده بسپارید :

مهم ترین اصل در تعمیر یک وسیله عیب یابی آن است . سعی کنید عیب یابی کولر گازی و پکیج خود را به کسی بسپارید که در این زمینه تخصص داشته باشد . اعضای تیم کارران افرادی هستند که چندین سال وقت برای آموزش و تجربه در این زمینه خرج کرده اند . از کنار پیشنهاد ما به سادگی نگذرید و هم اکنون با ما تماس بگیرید .

با اطمینان خاطر با شما سخن میگویم چون شاهد پیام ها و تماس های تشکر و سپاس گزاری مشتریان کارران و استاد کار هستم . و این افتخاری است برای ما در پس تلاش و کوشش فراوان .

آیا در اغاز هر فصل گرما نیاز به سرویس کولر داریم ؟

این نکته را به خاطر داشته باشید که فارق از برند و شرکت معتبری که کولر گازیان را از آن خریده اید هر وسیله ای بعد از مدتی نیاز به چک شدن پیدا میکند . پس بهتر است این مورد را پشت گوش نیندازید .

شهر

تهران
سرار تهران

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 143
نمایش داده شده: 68
انقضا: هیچگاه منقضی نشود.

امتیازات

کاربر

نظر و بررسی کاربران

اضافه کردن نظر

درباره کارران

وب سایت کارران به طور خلاصه نقطه اتصال کارفرمایان ساختمان به استادکاران، پیمان کاران، طراحان و ارائه کنندگان محصولات ساختمان است. 

(کارران در لغت به معنی کارگزار و پیشکار میباشد که به نوعی بیان کننده ی پلتفرم کاری سایت نیز میباشد)

Search